LR Soul of Nature RELAXED SOUL Směs vůní

26100 - 3
799,00 Kč
S DPH
Dodání do 5 pracovních dnů
Počet
SKLADEM U DODAVATELE

Obsah: 10ml

visa

Chtěli byste nechat stresující den za sebou?

Užijte si chvíle vnitřní vyrovnanosti a klidu s Relaxed Soul.

Svět vůní LR Soul of Nature Relaxed Soul Vám poskytne hlubokou relaxaci a dobrý spánek – kdykoli to budete potřebovat. Zhluboka se nadechněte zavřete oči a relaxujte se světem Relaxed Soul.

Příjemná vůně šíří uklidňující atmosféru byla vytvořena exkluzivně pro LR francouzským parfumérem. Tato dokonalá kombinace různých olejů vytváří silnou symbiózu, díky čemuž je tato směs opravdu zvláštním zážitkem z vůně, který může mít blahodárný a související účinek, zejména večer a když jdete spát. Také promění každou místnost ve voňavou oázu pozitivity a klidu. Ideálně se hodí pro provonění místnosti nosným olejem.

• Uklidňující atmosféra Vašeho domova

• Relaxační symbióza

• 4 vysoce kvalitní éterické oleje

• 100% přírodní éterické oleje

K provonění místnosti použijte kombinaci s nosičem vůně, jako je aroma lampa, vonný kámen nebo difuzér. Při použití difuzéru přidejte 3–??4 kapky a užívejte až 3krát denně po dobu jedné hodiny. Vývoj vůně bude trvat několik minut. Po chvíli doplňte, aby nedošlo k rozstřiku. Nikdy nenechávejte difuzér bez dozoru. Nevylévejte na plastové povrchy.

Směs aromatických olejů je ideální pro relaxační rutinu.

Nikdy neaplikujte neředěné na kůži!

V nosiči vůně:

Použijte v kombinaci s nosičem vůní, jako je lampa s čajovým svíčkou, vonný kámen nebo difuzér pro provonění místnosti. Vložte 3-4 kapky do difuzéru maximálně 3krát denně po dobu 1 hodiny. Rozložení vůně trvá několik minut. Při použití aromalampy vložte pár kapek do misky, která je již naplněna vodou, a nechte odpařit. Po chvíli misku znovu naplňte teplou vodou (jinak hrozí rozbití a stříkání). Vždy používejte pod dohledem. Po použití misku dobře vyčistěte. Usazeniny lze odstranit čističem vonných lamp. Čistič neaplikujte na plastové povrchy.

INFORMACE O NEBEZPEČÍ:

Nebezpečí: Je důležité zajistit, aby jednotlivé oleje nebyly spolknuty a aby nebyly použity přímo na pokožku. Doporučuje se, aby byly používány pouze pod dohledem dospělé osoby. Před použitím v těhotenství vyhledejte lékařskou pomoc nebo porodní asistentku. Není vhodné ke konzumaci. Podrobné informace o bezpečném používání najdete v příslušném bezpečnostním listu nebo na štítku výrobku. Víko vždy pevně zavřete a skladujte na chladném a suchém místě mimo sluneční světlo.

26100 - 3

4 dalších produktů ve stejné kategorii:

Komentáře (0)